Płynne pomadki Golden Rose

Cześć!

Pewnie już nie raz słyszałyście o płynnych, matowych pomadkach od Golden Rose. Dlatego dzisiaj również chcę się z Wami podzielić moją opinią na ich temat.

1. Cena

Koszt jednej pomadki to 19,90zł. Nie jest to zbyt wysoka cena, wręcz przeciwnie jest ona atrakcyjna, jeśli produkt jest dobrej jakości, o czym zaraz się dowiecie.
Cena  +

2. Jakość

To chyba najważniejszy wyznacznik, czy kupić dany produkt, czy też nie.
U mnie pomadki sprawdzają się świetnie, są trwałe, a aplikator jest bardzo poręczny. Używam ich bez konturówki i spokojnie dają radę. Pomadki bez problemu utrzymują się podczas picia, a podczas jedzenia zjadają się tylko minimalnie.
Jakość +

3. Relacja ceny do jakości


Cena adekwatna do jakości, a nawet lepsza jakość niż można by się było spodziewać po takiej cenie.
+

4. Dostępność

Płynne, matowe pomadki od Golden Rose są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz w większości drogerii internetowych. Niestety, nie dostaniemy ich w Rossmanie, ani w Naturze, czyli najbardziej popularnych drogeriach.
Dostępność +/-

5. Gama kolorystyczna

Obecnie Longstay Liquid Matte Lipstick występują w 26 kolorach. W gamie mamy kolory od jasnych po bardzo ciemne, znajdziemy tam beże, róże, czerwienie, a nawet fiolety. W mojej ocenie wybór jest naprawdę duży i każda z nas znajdzie tam coś dla siebie.
+

A jak u Was sprawdzają się te pomadki? Może znacie inne produkty tego typu, które sprawują się lepiej od tych z Golden Rose?
Zapraszam do komentowania.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pojedynek rozświetlaczy Lovely Gold Higlighter vs Mysecret Face Illumiantor Powder

Must have lato 2017 - buty

Jak wykonać manicure hybrydowy - krok po kroku