Pojedynek rozświetlaczy Lovely Gold Higlighter vs Mysecret Face Illumiantor Powder

Hej!

Blog przeniesiony na adres crazyprincess.pl

Dzisiaj chcę Wam powiedzieć parę słów o dwóch tanich i drogeryjnych rozświetlaczach. Oba z nich są dość rozsławione w internecie, więc pewnie już co nie co o nich słyszałyście, jednak tutaj możecie zobaczyć jak się one mają względem siebie.


1. Lovely Gold Higlighter

Produkt ten jest dostępny w Rossmanie i kosztuje 9,30zł  więc jest to bardzo atrakcyjna cena.
Teraz przejdźmy do koloru i jakości. Jak dla mnie kolor jest bardzo ładny, złoty, ale nie tandetny. Moim zdaniem idealnie nadaje się do ciepłej karnacji i oczywiście cudownie będzie prezentował się na opalonej skórze. Zawiera delikatne drobinki, dzięki czemu się mieni. Jak dla mnie jest idealnym rozwiązaniem na co dzień. Jest widoczny, ale jednocześnie subtelny.

2. MySecret Face Illuminator Powder - Princess Dream

Konkurencyjny rozświetlacz znajdziemy w Naturze. Jest mniej złoty, jego kolor jest bardziej neutralny. Zawiera także mniej drobinek, więc błysk który otrzymujemy jest zdecydowanie mniejszy. Na twarzy prezentuje się bardzo naturalnie, i dziewczęco.


3. Podsumowanie

Cenowo oba rozświetlacze prezentują się podobnie, ich dostępność też jest porównywalna, więc różnic możemy dopatrywać się głównie w efekcie. Jak widać na powyższym zdjęciu jest między nimi różnica. Po lewej możecie zobaczyć Lovely, natomiast po prawej MySecret. Osobiście preferuję rozświetlacz z Lovely, ładnie dopełnia on mocniejszy makijaż, chociaż gdy decyduje się na delikatny look stawiam na MySecret. Uważam, że warto posiadać oba z nich. MySecret polecam początkującym, natomiast Lovely będzie świetne jeśli nie boicie się już postawić na trochę bardziej zdecydowany makeup.

A jakie rozświetlacze Wam wpadły w oko? Wolicie Lovely czy MySecret? Chętnie poznam Wasze opinie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Must have lato 2017 - buty

Jak wykonać manicure hybrydowy - krok po kroku